Tek Camlı Kayar Katlanır Cambalkon Tek Camlı Kayar Katlanır Cambalkon Tek Camlı Kayar Katlanır Cambalkon Tek Camlı Kayar Katlanır Cambalkon Tek Camlı Kayar Katlanır Cambalkon Tek Camlı Kayar Katlanır Cambalkon Tek Camlı Kayar Katlanır Cambalkon Tek Camlı Kayar Katlanır Cambalkon Tek Camlı Kayar Katlanır Cambalkon Tek Camlı Kayar Katlanır Cambalkon Tek Camlı Kayar Katlanır Cambalkon

Tek Camlı Kayar Katlanır Cambalkon

Tarih 16 Mart 2022, 14:05
Konum Elazığ - Arıcak
Kategori Katlanır Cam Balkon

PROJE AÇIKLAMA

Yeni nesil cam sistemi Tiara, ile birlikte balkonunuzu evinizin kullanışlı bir odası haline getirebilirsiniz.

Bu sistem uzun yıllar teknik servise ihtiyaç duymadan kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Nasıl kullanıldığına dair bilgi edinmek için, videoyu izleyebilirsinizAlışveriş merkezlerinde, restaurantlarda, kafe ve ofislerde açıldığında ihtiyaç duyduğunuz alanlar için esnek çözümler sunduğu gibi kapandığında da güvenli ve görünür hale getirmektedir.

Cam Balkonu Açıp Kapatmak Çok Kolay

İple ve zincirle uğraşmadan cam balkonunuzu kolayca açıp kapatın. Konfor Kilit pencere kadar güvenli ve kapalıyken gizlinen kol tasarımı ile estetik bir görüntü sağlar. Kol sistemi için gerekli dikey profilin kalınlığı minimum, yalıtımı maksimum düzeyde tutulmuştur. Daha fazlası için kısa videomuzu izleyin. Standart kilit zincirli olup, konfor kilit opsiyoneldir. Tüm isteklerinizi iletşim adreslerimiz üzerinden iletebilir bilgi alabilmek için Canlı Destek sistemimizi kullanabilirsiniz.

HER BALKONA HER MEKANA UYGUN!

Tiara ile yeni yaşam alanınızın keyfine varın. Maksimum genişliğe kadar kanat yapısına izin veren bu sistem, eşsiz bir panoramik görüntü imkanı sunuyor. Sistemin menteşeli panelleri üzerine entegre edilen çocuk kilidi sayesinde, çocuğunuz emniyette. ELAZIĞ ARC YAPI olarak sizler için temizlik kolaylığından, görüntüden hatta güvenliğinizi dikkate alarak çalışıp hizmet veriyoruz tek yapmanız gereken iletişim adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.