Isıcam'lı Cambalkon Tiara Twinmax Isıcam'lı Cambalkon Tiara Twinmax Isıcam'lı Cambalkon Tiara Twinmax Isıcam'lı Cambalkon Tiara Twinmax Isıcam'lı Cambalkon Tiara Twinmax Isıcam'lı Cambalkon Tiara Twinmax Isıcam'lı Cambalkon Tiara Twinmax Isıcam'lı Cambalkon Tiara Twinmax

Isıcam'lı Cambalkon Tiara Twinmax

Tarih 16 Mart 2022, 13:59
Konum Tunceli - Merkez - Ovacık
Kategori Katlanır Cam Balkon

PROJE AÇIKLAMA

Isıcam'lı Cambalkon Tiara Twinmax ile yeni bir yaşam alanı oluşturun!

Cam balkon sistemlerinde ulaşılmış en üst düzey cam balkon yalıtımıyla, Türkiye'nin en çok tercih edilen Isıcam'lı kayar katlanır cambalkon sistemi, Tiara Twinmax cam balkon ile siz de Albert Genau kalitesini ve konforunu dört mevsim yaşayın!

5 kat daha
fazla yalıtım daha fazla konfor

Isıcam'lı Cambalkoni Tiara Twinmax, sistemde kullanılan Isıcam özelliğine bağlı olarak, tek cama göre 5,1 kata* varan daha fazla yalıtım sağlayabilmektedir. Bu, bir cam balkonda ulaşılmış en yüksek ısı yalıtımıdır. Yazları balkonunuz daha serin, kışları daha sıcak. 

İspanyolet kilit
ile şık tasarım ekstra güvenlik

İlk kez Albert Genau tarafından tasarlanan İspanyolet kilit ELAZIĞ ARC YAPI olarak evlerinize kadar hizmete sunulmaktadır. 

Şık tasarımı ve kolay kullanımı ile standart zincirli kilitlere göre çok daha kullanışlı. Cam balkona opsiyonel olarak sunulan gömme kollu ispanyolet kilit, cam balkonda daha fazla güvenlik sağlar.

 

Paslanmaz
teker ile ömür boyu kullanım

Cam balkon sistemleri tüm elemanları dış iklime dayanımlı olmalıdır. 1440 saat tuz testine tabi tutulmuş standart bir cambalkon tekeri ve paslanmazlık garantili Tiara cambalkon tekerini izleyin. Ömür boyu kusursuz kullanım için seçim sizin! Bu seçim için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir veya canlı destek üzerinden bize ulaşabilirsiniz.