whatsapp

KORKULUK SİSTEMLERİ

 

Merdivenlere, balkonlara, teraslara ve yapıların pek çok bölümüne, emniyeti ve güzel bir görünümü sağlamak için yapılan dekorasyona küpeşte denir.

Alüminyum ekstrüzyon profiller kullanılarak yapılan uygulamaya alüminyum küpeşte denir. Küpeşte ve korkuluk kelimeleri eş anlamlıdır. Küpeşteler, alüminyum ve camdan olduğu gibi ahşap, demir de olabilir. Alüminyum küpeşte diğer küpeşte uygulamalarından farklı olarak de montajdır ve uzun yıllar boya vb. bakım istemeyeceği için çok kullanışlıdır.

Sistem Alüminyum küpeşteler, merdivenlerde, balkonlarda, bina girişlerinde, asma katlarda, bahçelerde, havuz kenarlarında ve teraslarda rahatça uygulanabilir.

Evlerinize, balkonlarınıza, teraslarınıza yapılacak sistemleri en kaliteli hizmeti alabileceğiniz Elazığ ARC YAPI bu alanda bir çok çalışması ile hizmet vermektedir. Tek gayemiz evlerinize en kaliteli hizmeti sunarak yetkin personellerimiz ile memnun kalabileceğiniz bir hizmet sunmaktır.

Canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızdan arayıp bilgi alabilirsiniz.

KORKULUK SİSTEMLERİ
FİYAT TEKLİFİ ALIN
Elazığ ARC Cam Balkon | Albert Genau Bayisi

Elazığ Cam Balkon ARC Yapı | ALBERT GENAU ELAZIĞ BAYİSİ
ARC Cam Balkon Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. 2009 yı[...]

BİZE ULAŞIN

SÜRSÜRÜ MAHALLESİ, MUSTAFA UYGUR BULVARI NO: 10/A MERKEZ / ELAZIĞ (HALKEĞİTİM YANI) Telefon:0 507 269 40 50 E-mail:arcyapi23@gmail.com
Copyright © 2020. Her Hakkı Saklıdır. Sitemizin herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.